Sisimama Denizler Altında Elbise (808882T)

Marka : Sisimama
İndirim Oranı : %5 İndirim
₺11,08 'den başlayan taksitlerle

100% pamuklu kumaştan, yazlık kız çocuk elbise.

Çok uzaklarda, derin okyanusun dibinde yaşayan bir yengeç ile deniz yıldızı varmış Yengeç ile deniz yıldızı birbirleri ile çok yakın arkadaşlarmış, denizin dibinde hep birlikte gezer, birlikte oynarlarmış. Deniz anası kardeşler Jelly ile Milly de onlarla yakın arkadaşlarmış ancak onlar denizin dibinde sürekli oynamaktan sıkılır, bazen denizin yüzeyine çıkar, gökyüzüne bakar, etraftaki gemileri, kuşları seyrederlermiş ve gelip arkadaşları deniz yıldızı ile yengece anlatırlarmış.

Deniz yıldızı ile Yengeç dışarısını çok merak ediyorlarmış, onlar da Jelly ile Milly gibi denizin yüzeyine çıkıp denizin dışındaki dünyayı görmek istiyorlarmış ancak çok derinde oldukları için o kadar yukarıya yüzemiyorlarmış.

Bir gün Jelly ile Milly denizim yüzeyinde yüzerken yanlarından bir tahta parçası geçmiş. Tahta parçası suyun üzerinde yüzüyor, batmıyormuş. Birden Milly'nin aklına yengeç ile deniz yıldızını bu tahta parçası ile denizin yüzeyine çıkartma fikri gelmiş. İkisi birden bütün güçleri ile çekerek tahta parçasını denizin dibine indirmişler. Yengeç ile deniz yıldızına tahta parçasına sıkıca tutunmalarını söylemişler. Yengeç ile deniz yıldızı tutununca da Jelly ile Milly tahtayı bırakmış ve tahta üzerinde yengeç ve deniz yıldızı ile tekrar yüzeye doğru çıkmaya başlamış. Yengeç ve deniz yıldızı hayatlarında ilk kez, güneşi, gökyüzünü, kuşları ve yanlarından geçen kocaman gemiyi görebilmişler.

Benzer Ürünler