1) Markabebe.com da sezon yoktur. Hem yazlık hem kışlık ürünleri 4 mevsim markabebe.com da bulabilirsiniz. Çünkü biz anne ve baba adaylarının daha hamilelik sürecinde çocuklarına ilk aylarında, ilk doğumgünlerinde, ilk yazlarında, ilk kışlarında, 3-4 yaşlarında, okula başlarken ne giydireceklerini hayal ettiklerini çok iyi biliriz. Bu yüzden ailelerimizin bu hayallerini gerçeğe çevirmelerine yardım eder sezon takip etmeksizin tüm ürünlerimizi sürekli stoklarımızda tutarız.

2) Anne adaylarımızın hamileyken ne kadar çok alışverişe çıkmak istediklerini ve ne kadar zorlandıklarını iyi biliriz. Bu yüzden onların en güzel ürünleri mağaza mağaza gezmeden evde oturarak bulabilmelerini, dinlenirken alışveriş yapabilmelerini sağlarız.

3) Doğumdan sonraki ilk günlerin ne kadar zor geçtiğini de iyi biliriz. Dünyanın en güzel ve en hassas varlıklarıyla ilk aylarda alışverişe çıkmaktan çekindiğinizi bilir, onlar mışıl mışıl uyurken sizi dünya markaları arasında alışverişe çıkarırız.

4) Bebeklerin ne kadar çabuk büyüdüklerini de, onlar büyüdüğünde onlarla alışverişe çıkmanın da ne kadar zor olduğunu, oyun oynamanın, parka gitmenin, eğlenmenin onlar için ne kadar önemli olduğunu, alışveriş merkezlerinde mağaza mağaza gezmenin onlar için ne kadar sıkıcı, sizin için de ne kadar yorucu olduğunu biliriz. Bu yüzden onlarla birlikte mağaza gezmek yerine eğlenmenizi sağlayabilmek için, 365 gün ve 24 saat tüm mağazaları biz sizin ayağınıza getiririz.

5) Hafta içi çalışan anne ve babalarımızın iş yoğunluğundan ve yorgunluğundan alışverişe ayıracak zaman ve güç bulamadıklarını iyi biliriz. Onlara işyerinde veya evlerinde bu olanağı sağlarız.

6) Tüm ürünlerin ithalatını kendimiz yaparız. Dünyanın en iyi markalarının en kaliteli ürünlerini sizler için kendi merkezlerinin bulunduğu ülkelerden alır, yasal yollarla en hızlı şekilde getiririz. Markaların kendi kalite kontrolü ile yetinmez, gümrük işlemleri sırasında ITKIB tarafından ürünlerimize azo boyar madde, kanserojen madde, ağır metal ve ekoteks testleri yapılmasını sağlarız.

7) Dünya markalarının hem sezon sonu hem de yeni sezon ürünlerini en uygun fiyatlarla sunabilmek için düşük kar marjlarıyla çalışırız. Onlar için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan ailelerimizi fiyatlarına yüksek kira ücretleri bindirilmiş pahalı ürünlerden korur, en iyi ürünleri en uygun fiyatlara alabilmesini sağlarız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR