Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödeme Garanti Bankası,Akbank,Finansbak, İşbankası, Yapıkredi Bankası  E-Ticaret sistemi aracılığı ile online olarak gerçekleştirilmektedir.
 

Sözkonusu sistem herehangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Kullanıcı teslimat yöntemi olarak 2 farklı yolu seçebilir. Şirket teslim ve kargo ile teslim şeklinde 2 yöntemden birini seçen kullanıcı alışveriş bedeline göre kargo ücretinden muaf tutulmaktadır.

Online olarak sitemizden verilen siparişler sipariş formunda belirtilen zaman toleransı içinde periyodik olarak hergün , gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 16:30'dan sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir. Saat 16:30'a kadar verilen tüm siparişleriniz aynı gün kargoya verilir, seçeceğiniz kargo firmasına göre merkez ilçelere ertesi gün, çevre ilçelere 2 gün içinde teslimatı yapılır. Kargo firmaları tarafından yaşanacak gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR