Sisimama Uçurtmayı Kovalayan Kelebek Elbise (808881M)

Marka : Sisimama
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺84,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺79,00(KDV Dahil)
₺9,83 'den başlayan taksitlerle
:

100% pamuklu kız çocuk elbise.

Sıkıla sıkıla koyunlarını otlatıyordu o sabah yine küçük çoban. Aslında sabah erken kalkmaya alışmıştı ama bazen hala çok zor geliyordu hava aydınlanmadan evden çıkmak. O sabah da öyle bir sabahtı, sıcak yatağını bir türlü bırakıp çıkamamıştı, o yüzden de biraz gecikmişti.

Ağıla gittiğinde acıkmış koyunlar, kuzular "meee, mee" diye bağırıyorlardı. Hızlıca ağıllarından çıkartıp büyük vadiye doğru koyunları gütmeye başladı. Güneş de yavaş yavaş kendini gösteriyordu. Koyunlar dağılmasın, etraftan kurt, köpek gelmesin diye uğraşırken birden kafasını yukarı doğru kaldırdı ve gözlerine inanamadı. Hayatında görüp görebileceği en büyük balonlar uçuyordu gökyüzünde. O kadar büyüklerdi ki, balonlara bağlanmış sepetlerden insanlar aşağılara bakınıyorlardı. Çobanı ve koyunlarını görünce el sallamaya başladılar. Çoban bir süre şaşkın şaşkın baktı ona selam verenlere sonra o da el sallamaya ve balonlara doğru koşmaya başladı. Neden ve nereye koştuğunu bilmiyordu, sadece ellerini sallayarak balonlara doğru koşuyordu. O balonlara bağlı sepetlerden birinde olmak için neler vermezdi.

Balondan el sallayanlar da çocuğun nereye koştuğunu anlamadılar önce ama sonra balonlara ulaşmak istediğini fark ettiler. İçlerinden birisi orada gördüğü bir ipi aşağıya sarkıttı. İp çobanın biraz ötesinde yere dokundu, bunu gören çocuk daha da hızlı koşmaya başladı. Koştu, koştu ve ipi ucundan sıkı sıkı tuttu. Tutması ile ayaklarının yerden kesilmesi bir oldu, uçuyorduuuu.

O anda dünyada ne kurtlar vardı, ne kuzular. Sadece rüzgar, ip ve çoban.

Benzer Ürünler